Oldalunkon szereplő intézmények adatai ingyenesen elérhetőek

Idősek Otthona Közvetítő Iroda felhívja a kedves látogatói figyelmét, hogy az adatok folyamatosan frissítés alatt állnak!
Ha elhelyezésben szüksége van a közreműködésünkre és segítségünkre hívja az alábbi telefonszámot: 06 (90) 982-581*

MAGÁN otthonok

Kattintson a térképre (800 otthon feltöltése folyamatban)
Kérem nézzen vissza folyamatosan, vagy hívja munkatársunkat ...

ÖNKORMÁNYZATI / EGYHÁZI otthonok

Kattintson a térképre (800 otthon feltöltése folyamatban)
Kérem nézzen vissza folyamatosan, vagy hívja munkatársunkat ...

[Vissza] Megtekintések száma: 6269

10128 - GÖDÖLLŐ - EGYESÍTETT SZOCIÁLIS INTÉZMÉNY

10128 - GÖDÖLLŐ - EGYESÍTETT SZOCIÁLIS INTÉZMÉNY

visszajelzés az intézményről: semleges

(Kategóriák az elhelyezett idősek véleménye alapján:  semleges, jó, kiváló)

Tisztelt Látogatónk!

Ezúton szeretnénk megkérni Önt, hogy amennyiben ebben az otthonban kerülne sor Ön és/vagy kedves családtagjának elhelyezésére,kérjük,hogy amennyiben módjában áll az otthonnal kapcsolatos véleményét juttassa el az alábbi e-mail címre: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. . Annak érdekében, hogy minél hitelesebb információval szolgálhassunk azok számára, akik az egyéni igényeiknek megfelelő legideálisabb idősek otthonát szeretnék kiválasztani! A személyes tapasztalat a leghitelesebb referencia. Segítsünk együtt a szép korosztálynak!

ÖNKORMÁNYZATI OTTHON: A bentlakásos intézményben folyó gondozási tevékenység alatt az intézmény szolgáltatását igénybevevők részére, olyan fizikai, mentális, életvezetési, egészségügyi ellátást kell érteni, amely a lakó szociális, testi, szellemi állapotának megfelelő egyéni bánásmódban való részesítést jelent.

50 + 10 férőhelyes, ápolást, gondozást nyújtó szociális otthon. A megye területéről fogadjuk az idős embereket. Célunk az idősek otthonában elhelyezett személyek életkörülményeinek javítása, életminőségük növelése.

e-mail 2 : Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.

e-mail 3 : Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.

web: http://www.idosekotthona-godollo.hu/

  • Általános adatok
  • Elhelyezés / férőhely
  • Étkezés / ellátás
  • Település bemutatása
  • Szolgáltatások / Programok

Helyszín

Pest megye,Gödöllő A gondozóház és az idősek otthona Gödöllő központjában, parkkal körülvett városrészen, földszintes épületben található.

Elhelyezés / férőhely

1-5 ágyas szobákban

Étkezés / ellátás

- teljes ellátás - napi négyszeri étkezés biztosított, szükség esetén diétás étrend - Saját üzemi konyha van.

Általános

50 férőhelyes,teljes körű ápolást, gondozást nyújtó szociális otthon. Pszichiátriai és szenvedélybeteget nem tudunk fogadni. Időskorúak Gondozóháza itt működik. A gondozók száma a két intézményben együtt 18 fő.

Kapcsolattaró és/vagy intézményvezető

Czeglédi Ingrid - intézményvezető

A lakók elhelyezése egy-öt ágyas szobákban biztosított.

  • napi legalább négyszeri étkezés (ebből legalább 1 alkalom meleg étkezés, diétás étrend is igényelhető)
  • az ellátott személyi szükségleteinek maximális kielégítése (szükség szerint ruházat, illetve textíliával való ellátás, az ellátott személyi és környezeti higiénéjének tisztán tartása, a személyes ruhák mosása, vasalása, ágyneműk cseréje, a szobák takarítása, szellőztetése)
  • napi 24 órás szolgálat, szakszerű gondozás, ápolás szakképzett dolgozókkal
  • egészségügyi és orvosi ellátás biztosítása: rendszeres orvosi felügyelet biztosítja az ellátottak egészségügyi állapotának folyamatos ellenőrzését, szükség esetén a szakorvosi, kórházi ellátáshoz jutás megszervezését
  • egészségmegőrző programokon való részvétel

Gödöllő több mint egy Budapest-közeli hangulatos kisváros: látnivalói közt az országban, de akár Európában is egyedülálló értékeket talál az idelátogató. Magyarország legnagyobb barokk kastélya és legkisebb Mária-kegyszobra, legrégebbi kőszínháza és uralkodói arcképcsarnoka, a világ második legjelentősebb mezőgazdasági gépgyűjteménye és Európa első Világbéke Gongja mellett három olyan gyűjteménynek is otthont ad városunk, amely csak itt található hazánkban: az egyetlen állandó szecessziós kiállítás, egyetlen Mária Múzeum és az országos Cserkész Gyűjtemény. Gödöllőn együtt van minden, ami egy városnézést változatossá, izgalmassá tehet. Királyi Kastélyában a fejedelmi lakosztályok pompája, a Kastélykert eleganciája a királyi korszakot, múzeumában a gazdag fotótár, az érdekes enteriőrök a város történetét és  egykori híres lakóit idézik. A Szent István Egyetem a fiatalos nyüzsgést, a máriabesnyői kegyhely ihletett légköre a belső elcsendesedést kínálja. Gödöllő a parkok, kertek, ligetek városa, de a szobrok, emlékművek városa is. Neves szülöttei, lakói és a szentek szobrai mellett parkjaiban örök emberi értékeket szimbolizáló jelképekre bukkan a látogató: a Világbéke emlékműve, a Világfa és a határokon átívelő együttműködés jelképe, a Nemzeti Együvé Tartozás Parkja. Gödöllő gazdag kulturális életének több rendezvénye idézi a várostörténet fontos eseményeit. Az Antal-napi Vigasságok és a Barokk Kastélynapok a kastélyépíttető Grassalkovich Antal személyére, a Barokk hétvége Mária Terézia királynő látogatására emlékezik. A királyi korszakra és a magyarok szeretett Erzsébet királynéjára - aki 2000 éjszakát töltött Gödöllőn- az Ibolya Nap, a Koronázási hétvége, a Vadásznap és az Adventi Kastélynapok rendezvényei utalnak. A Királyi Kastély csodálatos díszterme ad méltó helyszínt a Nemzetközi Hárfafesztivál és a Liszt Fesztivál évek óta sikerrel zajló eseményeinek, a különleges színpadtechnikával felszerelt Barokk Színház előadásai az operarajongók körében kedveltek. 20 éve rangos ünnepséggel emlékezik meg városunk az ország tényleges felszabadulásáról, a szovjet hadsereg kivonulásáról az alsóparki Világfánál tartott Szabadság Nap rendezvényével. Gödöllő értékeinek megismerését jól szolgálják az ajánlott séta-útvonalak és a tematikus utak,  melyek egy-egy téma köré gyűjtik a városi helyszíneket. Irodalom- és művészetbarátok, Erzsébet királyné, a legendás Sisi vagy a cserkészmúlt iránt érdeklődők egyaránt találnak érdeklődésüknek megfelelő városi ajánlatot. Zarándokok, lelki útkeresők számára a máriabesnyői kegyhely és a Budapestről odavezető Mária-út bejárása jelenthet spirituális élményt, melyet kiegészíthet a virágvasárnapi Besnyői Passió vagy az Advent elején Gödöllőre érkező Betlehemi Láng átadási ünnepségén részvétel. A várost körülvevő, tiszta, jó levegőt  adó zöld gyűrű a jövő generációknak megőrzendő féltett kincs, beépítése nem jöhet szóba. Ez a tavakban is gazdag vidék és a Gödöllői Kistérség kevéssé ismert, de meglepő értékeket rejtő települései bőven kínálnak felfedezni valót a fővárosból vagy az ország bármely tájáról érkezőnek. Az utazás Gödöllőre Budapestről gépkocsival fél-, HÉV-vel háromnegyed órát vesz igénybe. Ferihegyhez közelebb van, mint a főváros, a repülőtérről 20 perc alatt ide lehet érni. A vendégeket színvonalas, a nemzetközi konyhát és helyi ételeket egyaránt kínáló éttermek cukrászdák várják Gödöllőn és környékén. A több napra érkezőknek kényelmes szállások állnak rendelkezésre a szállodától a kollégiumon keresztűl a magánszállásokig.

Az intézménybe beköltöző, ugyanazt az életvitelt folytathatja, mint amit korábban megszokott, azzal a különbséggel, hogy itt segítünk megoldani azokat a problémákat, melyek lakhelyén élve esetleg nehézséget jelentettek. Az intézmény által nyújtott összes szolgáltatással igyekszünk lakóink maximális kényelmét szolgálni, minden igényének és szükségletének eleget tenni.

Parkinson-kóros betegápolás

Magas vérnyomásos betegápolás

Diabéteszes betegápolás

Mozgásszervi betegápolás

24 órás ügyelet

 

saját térítés ellenében: fodrász, pedikűr

van relaxációs szoba

Gondoskodunk lakóink szabadidejének kulturált eltöltéséről.

egyéb ÖNKORMÁNYZATI és EGYHÁZI otthonok